Villa Symbola Fethiye

Fethiye / Ölüdeniz / Muğla  Xəritədə Göstər

Ümumi məlumat

ümumi təşviqat

Açık yüzme havuzu ile güneşin keyfini çıkarabileceğin tesis, Ölüdeniz Plajı’na 1 km mesafede yer alıyor. Türk hamamında bedenini dinlendirebilir; tarihi geziler, yamaç paraşütü, 12 ada turları gibi bölgedeki aktiviteleri değerlendirebilmek için personellerden bilgi alabilirsin.
Daha çox göstər

Obyektin Giriş və Çıxış Saatları

Giriş vaxtı 14:00 Çıxış vaxtı 12:00

Neden Bu Otel?

Ölüdeniz Koyu’nun eşsiz manzarasına sahip Villa Symbola, çam ağaçlarıyla çevrili bir vadinin ortasında, huzurlu atmosferiyle hizmet veriyor. Tesisin konforlu odalarında deniz manzarasının tadını çıkarabilirsin.
Daha çox göstər

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha çox göstər